Kiralık Beyaz Sonsuz Stüdyo

Greenbox alanımızın yanında artık yepyeni bir sabit beyaz fonumuz var. Hem video hem fotoğraf stüdyosu olarak kiralıyoruz.

Beyaz stüdyo ölçülerimiz;

Ölçüler: 5 m x 5 m

Tavan yüksekliği: 4,5m

Çekim derinliği 7 metre

İsterseniz fotoğraf çekimleriniz için 2’li Multiblitz Eko 500, 3’lü Star CY 400 ve Visico 5 TTL akülü paraflaş’ımız mevcut. Fiyatları için tıklayınız.

Video çekimleriniz için sabit ışıklarımız mevcut ve çekiminize hazır olarak bekliyor. Fiyatlarımıza ışıklarımız ve elektrik ücreti dahil. Işık listemizi diğer sayfalarımızda görebilirsiniz. Işıklarımız hayli fazla. Yine de dışarıdan ekstra ışığa ihtiyaç duyarsanız elektrik saatimizi açıyoruz. Ne kadar harcarsanız o kadar ödüyorsunuz. TRT dahil birçok kanalın TV programı, eğitim filmleri, klip çekimleri, kurumsal filmler, ürün çekimleri, spor çekimleri, küçük ve orta düzey moda çekimleri, sosyal medya ve youtube çekimleri için alanımız hayli uygun. İsterseniz cast seçimi, okuma provaları da yapabilirsiniz.

Güçlendirilen ses perdeleri ile beyaz alanımız artık eko yapmıyor.

Bu stüdyomuzu boyacınızı getirerek istediğiniz renge boyayabilirsiniz, isterseniz sizin için biz de boyayabiliriz. Bu alan için beyaz rengi değiştirmek isterseniz boya ve boyacı ücreti talep ediyoruz. Malzemelerinizi kapımıza kadar aracınızla getirebilirsiniz. Otoparkımız mevcuttur.

Diğer fotoğraf malzemelerimiz için bizi arayabilirsiniz.

BEYAZ STÜDYO FOTOĞRAFLAR