Profesyonel Ürün Çekimi

Profesyonel ürün çekimleri için greenbox stüdyo kiralama veya beyaz sonsuz stüdyo kiralama yapabilirsiniz. Üst asma katlarımızı çekiminiz süresince deponuz gibi kullanabilirsiniz. Sabit ışıklarımız kuruludur. Ek olarak isterseniz paraflaş kiralama yapabiliriz. Sabit ışıkları kullanmayacaksanız size paraflaşlarımızı da ücretsiz olarak sunabiliriz. 

Sabit ışıklarımızı kullanmayacaksanız size aşağıdaki paraflaşlarımız için kiralama ücreti almıyoruz.  Stüdyo ışıkları ile birlikte kullanacaksanız ücretlerimiz aşağıdaki gibidir.

 Ekstra malzemelerimiz ve kiralama fiyatlarımız için burayı tıklayınız  
PARAFLAŞ KİRALAMA  
Multiblitz 500 ikili paraflaş kiralama 450 TL + KDV
Star CY 400 3’lü paraflaş kiralama 350 TL + KDV
Visico 5 TTL Akülü paraflaş 500 kiralama 500 TL + KDV

Greenbox Stüdyo Yeşil Yansıma Engelleme

Stüdyomuzun tüm ışıkları, elektrik, çay-kahve, döner platform, koşu bandı, green aksesuarlar, masa, sandalye, canlı önizleme seçeneklerimiz mevcuttur. Green alanımız özel açıları ile ahşap zemin üzerine yapıldığından yansıma yapmaz. Çekim yapmadığınız alanları yan ve arka çekim perdeleri ile kapatarak yansımaları daha da aza indirebilirsiniz. 

Greenbox Stüdyo Kiralama ve Beyaz Sonsuz Stüdyo kiralama fiyatlarımız  için burayı tıklayabilirsiniz.

Araçlarınız kapımıza kadar gelebilir. 2 araçlık otoparkımız, çay-kahvemiz, 2 makyaj alanımız, 2 dinlenme alanımız, asma kat depomuz, mutfak, ve wc stüdyomuzda mevcut.

Eğer profesyonel ürün çekiminizi sizin adınıza bizim gerçekleştirmemizi istiyorsanız teklif almak için bizi aramanız veya mail atmanız yeterli. Detayları alarak size hemen dönüş yapacağız.